Sal og marknad

Anne Liv Tresselt

Sals- og marknadssjef

M: 90 56 13 22

a.tresselt@samlaget.no

Karin Helgøy

Kommunikasjonssjef

M: 97 01 98 65

k.helgoy@samlaget.no

Katerina Futsæter Vik

Sals- og marknadskonsulent

M: 93 05 77 23

k.vik@samlaget.no

Ragnhild Akselberg Tonheim

Marknadskoordinator / kundeservice

M: 90 12 43 25

r.tonheim@samlaget.no

Merete Pharo

Sals- og marknadskonsulent for barne- og ungdomsbøker

M: 45 25 51 10

m.pharo@samlaget.no

Ann Mari Volden

Prosjektleiar backlist og Juleroser

M: 95 11 23 58

a.volden@samlaget.no

Hallgeir Brenden

Driftskoordinator / Service

M: 95 76 61 81

h.brenden@samlaget.no

Sara Olivia Berntsen

Permisjon

s.berntsen@samlaget.no

Mari Reinholt Aas

Permisjon

m.aas@samlaget.no

Litteraturredaksjon

Håkon Kolmannskog

Forlagssjef

M: 47 41 37 81

h.kolmannskog@samlaget.no

Håkon Remøy

Manusredaktør

M: 99 44 20 02

H.Remoy@samlaget.no

Erling I. Vindheim

Produksjonsleiar

M: 91 31 51 36

e.vindheim@samlaget.no

David Allan Aasen

Forlagsredaktør, skjønnlitteratur

M: 95 74 92 45

d.aasen@samlaget.no

Runa Kvalsund

Forlagsredaktør, skjønnlitteratur

M: 90 97 21 58

r.kvalsund@samlaget.no

Maren Ingeborg Hvamstad

Forlagsredaktør, skjønnlitteratur

M: 41 22 64 49

m.hvamstad@samlaget.no

Brynjulf Jung Tjønn

Forlagsredaktør, barne- og ungdomslitteratur

M: 91 31 70 58

b.tjonn@samlaget.no

Elen Betanzo

Forlagsredaktør, barne- og ungdomslitteratur

M: 97 04 56 09

e.betanzo@samlaget.no

A. Audhild Solberg

Forlagsredaktør, barne- og ungdomslitteratur

M: 99 15 15 52

a.solberg@samlaget.no

Cecilie Seiness

Forlagsredaktør, fakta og dokumentar

M: 95 10 91 53

c.seiness@samlaget.no

Therese Tungen

Forlagsredaktør, fakta og dokumentar

M: 97 68 64 48

t.tungen@samlaget.no

Høgare utdanning

Beate Homlong

Forlagsredaktør, høgare utdanning

M: 41 45 46 64

b.homlong@samlaget.no

Ellen Skjold Kvåle

Forlagsredaktør, høgare utdanning

M: 92 09 57 03

e.skjoldkvale@samlaget.no

Administrasjon og økonomi

Edmund Austigard

Adm. direktør

M: 48 20 13 20

e.austigard@samlaget.no

Julie Storesund

Administrasjonsleiar

M: 46 82 17 59

j.storesund@samlaget.no

Janne Nygård

Ansvarleg for rettar og kontraktar

M: 91 61 66 37

j.nygard@samlaget.no

Christine Schwarz

Permisjon

c.schwarz@samlaget.no

Syn og Segn

Astrid Sverresdotter Dypvik

Redaktør

M: 91 80 96 53

A.Dypvik@samlaget.no