KONTAKT OSS

Postadr.:  P.b. 4672 Sofienberg, 0506 Oslo. Besøksadr.: Mariboes gate 13, 0183 Oslo

Tlf: 22 70 78 00

(Vi har ikkje resepsjon i Samlaget. Dette telefonnummeret er berre til bestilling av bøker. Sjekk i lista under for å finne rett person å prate med om andre ting.)

Samlagets avdeling for grunnskule og VGS er selt. Gå til fagbokforlaget.no for informasjon om desse bøkene.

Gjeld det innsending av manus? Les informasjon her.

Sal og marknad

Anne Liv Tresselt
Sals- og marknadssjef
M: 90 56 13 22
a.tresselt@samlaget.no


Karin Helgøy
Informasjonssjef
M: 97 01 98 65
k.helgoy@samlaget.no


Maren Ingeborg Hvamstad
Marknadskoordinator
Kundeservice
M: 412 26 449
m.hvamstad@samlaget.no

Siri Ifarnæss
Sals- og marknadskonsulent
Bokhandelkontakt
M: 950 29 198
s.ifarnaess@samlaget.no




Mari Reinholt Aas
Sals-og marknadskonsulent for barne og ungdomsbøker
M: 920 81 156
m.aas@samlaget.no

Hallgeir Brenden
Driftskoordinator/service
M: 957 66 181
h.brenden@samlaget.no

Litteraturredaksjon

Bente Lothe Orheim
forlagsredaktør, barne- og ungdomslitteratur
M: 90 13 09 69
b.orheim@samlaget.no

Cecilie Seiness
Forlagsredaktør, fakta og dokumentar
M: 95 10 91 53
c.seiness@samlaget.no

Kjersti Instefjord
Forlagsredaktør, skjønnlitteratur
M: 411 26 623
k.instefjord@samlaget.no

David Allan Aasen
Forlagsredaktør, skjønnlitteratur
M: 957 49 245
d.aasen@samlaget.no 

Therese Tungen
Forlagsredaktør, fakta og dokumentar
M: 976 86 448
t.tungen@samlaget.no 

Kari Huus
Manusredaktør
M: 988 57 132
k.huus@samlaget.no


Håkon Kolmannskog
Forlagssjef
M: 474 13 781
h.kolmannskog@samlaget.no


Erling I. Vindheim
Produksjonsleiar
M: 913 15 136
e.vindheim@samlaget.no

Høgare utdanning

Beate Homlong
Forlagsredaktør, Høgare utdanning
M: 414 54 664
b.homlong@samlaget.no

Ellen Skjold Kvåle
Forlagsredaktør, Høgare utdanning
M: 920 95 703
e.skjoldkvale@samlaget.no

Administrasjon og økonomi

Christine Schwarz
Administrasjonsleiar
M: 958 13 389
c.schwarz@samlaget.no


Janne Nygaard
Ansvarleg for rettar og kontraktar
j.nygard@samlaget.no

Edmund Austigard
Adm direktør
M: 482 01 320
e.austigard@samlaget.no

Syn og Segn

Knut Aastad Bråten
Redaktør
M: 907 68 797
knut@synogsegn.no